Meditace s krystaly

MEDITACE S KRYSTALY:

SKUPINKA

Nejbližší termín:

čtvrtek 23.března 2023, 17 – 19:30

F-Centrum Srdce (výloha)

Milady Horákové 28

Brno 60200

Přihlaš se 🙂 

+420 777 04 34 54

Na úvod Vám povím něco o krystalech a jak s nimi pracuji.

Pod mým vedením se posléze naladíme na oblast hrudi, rozdýchame tuto oblast. Následně si každý vybereme kámen a přijmeme od krystalů harmonizující vibrace, které se projevují tělesnými pocity a emocemi a také informacemi v konkrétních slovech nebo ve formě obrazů…

Právě v takové situaci zažíváme, že krystaly k nám „promlouvají“ a svým specifickým způsobem nás léčí. Touto cestou máme možnost učit se spojovat sami se sebou, se svým vnitřním světem. Učíme se naslouchat svojí intuici… Právě ta je pro nás v životě tím nejlepším vedením.

Své zážitky při meditaci vždy sdílíme, vzájemně se tak obohacujeme a prohlubujeme svoji vnímavost sami k sobě i k druhým 🙂

S sebou nepotřebujete žádné vybavení…

Můžete s sebou vzít svůj oblíbený krystal 🙂

INDIVIDUÁLNÍ

Povím Vám krátce o krystalech a práci s krystaly.

Poté si vyberete krystal nebo krystaly, které se vám nejvíc líbí, které vás přitahují.

Pustím relaxační hudbu a na čtyřicet minut si pohodlně lehnete s krystaly položenými na těle a svěříte se do jejich péče.

Krystaly nám ze svého bohatství předají přesně to, co v danou chvíli potřebujeme, ať už v rovině vibrací tedy v energetické rovině, v rovině emocí nebo v rovině informací.

Při výběru krystalů se řídíme pocitem nikoliv rozumem. Naše intuice pro nás udělá ten nejlepší výběr.

Tato relaxační kúra má hluboký blahodárný účinek na celý náš systém.

Přihlaš se 🙂

info@transformacnileceni.cz

. . .

Vedle komplexní tří hodinové terapie – Transformační léčení, která zpracovává bloky na cestě k vnitřní spokojenosti a zdraví, je možné si přijít „užít“ samotné krystaly.

Jedná se o MEDITACI S KRYSTALY.

Díky práci s krystaly máme možnost zažívat hluboký rozměr našeho bytí na úrovni intuice a duše. Dostáváme se do kontaktu s naším vnitřním světem – s naší intuicí, s naším srdcem, s naší duší a to vše díky krystalům, které nás vedou a v danou chvíli k nám přímo „promlouvají“. Náruč, kterou nám krystaly poskytují, nám pomáhá zaměřit naši pozornost směrem k sobě, umožňuje nám harmonizovat náš vnitřní prostor a učí nás napojovat se na naše vnitřní vedení. Vnímat v životě své vnitřní vedení – svoji intuici a nechat se jí vést je důležitým aspektem na cestě ke spokojenosti a naplněnosti. Ideální je stav, kdy víme, že děláme přesně to, co máme dělat a jsme přesně tam, kde máme být s tím, s kým máme být.

Často v životě zjistíme, že se nacházíme různě daleko od tohoto ideálního stavu bytí… a uvědomíme si, že potřebujeme víc než jen vnitřně strádat…

Máme skvělou příležitost vyzkoušet si zaměřit svou pozornost do svého nitra a vyladit se… Postupně ujít oněch 30 cm z hlavy do srdce, kde nacházíme všechno to, co ke svému spokojenému životu potřebujeme… A to vše ve společnosti nádherných a hluboce moudrých bytostí – krystalů.

Můžeme postupně objevovat svůj vnitřní svět – svoji intuici, svoji duši, trénovat přesouvání pozornosti do oblasti srdce a postupně se sami na sebe nalaďovat a napojovat.

Dopřejte si překrásné působení krystalů v oblasti a na tématech, která jsou pro Vás aktuální. Na výběr je individuální práce nebo práce ve skupince.

Použijte ikonku facebook na těchto stránkách pro informaci o nadcházejících událostech… a zvu Vás ke Sledovaní fb stránky Transformační léčení a meditace s krystaly 🙂